Het Bestuur
Voorzitter
Michiel van der Linden is voorzitter van de Bevers. Hij is werkzaam bij RBO, hij adviseert het speciaal onderwijs op het gebied van arbeidstoeleiding. Michiel is ouder van Florien die bij de Zeeverkenners zit en heeft op die manier kennis gemaakt met een zeer enthousiaste groep mensen die de Waterscouts de Bevers vormen. Sinds 1 januari 2011 neemt hij zitting in het groepsbestuur.
Secretaris
Alies Wever vervult sinds 1 januari 2012 de functie van secretaris. Alies werkt in Groningen een heeft zelf een ruime historie bij de Bevers. Ze is begonnen bij de Dolfijnen, doorgegroeid naar de Verkenners en heeft uiteindelijk bij de Wilder Vaart gezeten. Daarna is ze nog vele jaren leiding geweest en heeft ze enkele jaren als secretaris in het bestuur van de Chauken gezeten.
Penningmeester
Rob Dalhuisen beheert sinds 1 januari 2010 de penningen van de Bevers. Hij was jarenlang lid van de Zeeverkenners en bootsman van de Zephyros. Ook heeft hij leiding gegeven aan de Zeeverkenners (1999-2001). Daarna heeft hij nog enkele jaren in het bestuur van de Chauken gezeten als vaarcoordinator. Naast zijn functie houdt hij zich in het dagelijkse leven als Assistent Controller ook bezig met cijfers.
Groepsbegeleider
Saskia van Diepen is sinds 1 januari 2011 groepsbegeleider van de Bevers.
Laatst bijgewerkt op: 15-03-2012 21:20:02 door Rob Dalhuisen






